FAQ

Jaké úpravy kovů provádíte?

V naši firmě provádíme galvanické zinkování, fosfátování a lakování. Pro více informací doporučujeme nahlédnout do sekce Služby.

Kde nás najdete?

Firma GALVAN  CZ s.r.o. sídlí v Ostravě Přívoze na ulici Oderské. Dostanete se k nám odbočením ze silnice Slovenská (při jízdě z centra, odbočíte vpravo na ulici K Náspu) a pokračujete po ulici Oderská kolem čističky odpadních vod až na konec ulice. Mapa

Jaké nejmenší množství nazinkujete?

Zinkujeme jakékoliv množství kusů, avšak minimální hodnota zakázky je 1000,- bez DPH. Pro přesnou kalkulaci se na nás můžete kdykoliv obrátit na obchod@galvan.cz

Jaký je maximální rozměr výrobku pro zinkování?

Velikost závěsu pro zinkování je 1890x1050x280mm, pro fosfátování pak 1400x700x400mm. Přičemž největší délka jednoho dílu jakou jsme schopni pozinkovat je 1800-1900 mm.

Kolik zaplatím za povrchovou úpravu?

Pro přesnou kalkulaci nám prosím napište předem na obchod@galvan.cz. Nezapomeňte specifikovat rozměry (váhu) výrobku, požadovanou úpravu výrobku a přiložit výkresovou dokumentaci (je-li k dispozici).

Lze u vás platit platební kartou?

Platební karty nepřijímáme. Zakázky do 5.000,- Kč uhradíte v hotovosti při převzetí zakázky. Při zakázce nad 5.000,- Kč vám bude vystavena faktura.

Kdy si mohu zboží vyzvednout?

Výrobky zinkujeme standardně do tří pracovních dnů. Pro urgentní zakázky je nutno kontaktovat expedici, paní Adamusovou na tel.č.: 606 711 459 Pracovní doba je od 7:00-15:00. Po dohodě je možné domluvit návoz nebo odvoz dílů v jinou dobu.